FSMVÜ | FSM UZEM
 
FSMVÜ Anasayfa   FSMVÜ İletişim    English            
Uzaktan Eğitim Dersleri İçin Şifre İşlemleri
     Uzaktan eğitim sistemine erişmek için öğrencilerimizin izlemesi gereken yol; 
     1. Öğrencilerimizin, @stu.fsm.edu.tr uzantılı öğrenci e-posta ve şifrelerini öğrenmeleri gerekmektedir. Öğrenci e-posta ve şifreler Öğrenci İşlerinden öğrenilebilir. (Topkapı ve Kandilli Yerleşkesindeki öğrencilerimiz yerleşkelerdeki Bilgi İşlem personelinden e-posta adreslerini ve şifrelerini öğrenebilirler) 
     2. Öğrencilerimizin e-posta adreslerine, Uzaktan Eğitim için kullanıcı adı ve şifre bilgileri mail olarak gönderilmiştir. Mailde yer alan kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak uzem.fsm.edu.tr adresindeki linkten (Uzaktan Eğitim Derslerine Erişim) ders videolarına erişebilirler. 
     3. Bu süreçten sonra Uzaktan Eğitim Sistemine erişemeyen öğrencilerimiz uzem@fsm.edu.tr adresine ad soyad, öğrenci no, tc kimlik no, öğrenci mail adresi ve bölümlerini yazarak e-posta ile ulaşmaları halinde kendilerine sisteme giriş için kullanıcı adı ve şifre oluşturulacaktır.          Tüm sorularınız için uzem@fsm.edu.tr e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz. 
     
     NOT: Uzaktan eğitim sınavları 23 Kasım 2013 günü Haliç Yerleşkesinde yapılacaktır. Sınav ve uzaktan eğitim ile ilgili diğer detaylara uzem.fsm.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.


  • http://uzem.tomer.fsm.edu.tr/resimler/upload/Uzaktan-Egitim-Dersleri-Icin-Sifre-Islemleri-1181113.jpg
    Uzaktan Eğitim Dersleri İçin Şifre İşlemleri